Choď na obsah Choď na menu
 


UFO veľmi zaujímavá téma.Znamená to neidentifikovateľné lietajúje predmety.Stáva sa aj to,že unesú ľudí na svoju loď či tanier a skúmajú ich.Ľudia sa vtedy nemôžu hýbať.Po návrate im zostanú v nose implantáty bohvie z čoho ,alebo majú nejakú vyrážku,nočné mory atď.Niekde som čítal,že americká vláda sa s nimi dohodla,že si môžu ľudí "požičiavať" a testovať ich.A mi môžme skúmať ich technológiu.Mňa nadchli 2 prípady: http://youtube.com/watch?v=zCUxSZjrq2w Prvé je to,že pri meste Roswell havaroval lietajúci tanier.Našli sa 3 telá malých bytostí .Na videu je jeho pitva.Dosť zaujímavé. http://youtube.com/watch?v=kdWrCTMuQ1M Druhé video je o tom,že 3 chlapci si hrajú futbal až dovtedy,kým jedného z nich niečo nechytí.Myslím ,že to môže byť pravda,pretože ten chlapec nevišiel z domu týždeň a s nikým sa nebavil.Čudné. A toto hovorí za všetko. http://ceknito.cz/video/2542 A teraz si pre seba odpovedz.Naozaj si myslíš,že vo vesmíre sme samy??? No hahaha. Toto som našiel na jednej stránke je to hlásenie o UFO:Bývam v Smoleniciach a 2 krát som pozoroval niečo nad Bolerázom, asi o 20tej hodine, obloha bola čistá, hľadal som aspoň jeden oblak, zrazu som ho našiel, ale ten oblak bol čudný, zrazu sa ako keby začal ku mne približovať, ako keby sa zväčšoval, potom sa zas vrátil a pohyboval sa do strán, zrazu sa ten oblak rozdvojil, zas sa to na oblohe kimácalo a zasa sa to rozdvojilo ako keby sa delili bunky, potom to ako keby z oblohy vyprchalo a stratilo sa to, pozoroval som to minulé leto. Alebo: Dávnejšie, konkrétne v roku 2000 som pozoroval nad Hlohovcom letiaci objekt pod úrovňou oblačnosti ktorá bola na hladine zhruba 800 až 1000 metrov. Tento objekt si neviem nijako vysvetliť. Od malička som fanda do letectva a aj som sa u letcov vyučil. Je to takpovediac môj život a teda myslím si že viem čo je asi reálne a čo nie. Moje spomínané pozorovanie, bol to disk, alebo elipsa pretiahnutá do jednej strany ako vajce, tmavej farby (teda aspoň pod bledou oblačnosťou tmavá silueta) letiaci trochu východne od HC smerom na juho-juhozápad neuveriteľnou rýchlosťou vzhľadom na svoju veľkosť. Tiež je pre mňa šokujúce že nevydával žiaden zvuk, žiadny aerodynamicky piskot, letel úplne potichu a veľmi rýchlo... Po chvíli mi zmizol z dohľadu za stromami na ulici po ktorej som šiel. Druhy (respektíve prvý) objekt som pozoroval niekedy v rokoch 97-98 nepamätám si presne. Bývam v Piešťanoch na Sídlisku Adam Trajan. Bolo to niekedy v lete, sedel som na balkóne ktorý mame situovaný smerom na západ. V diaľke, približne niekde nad obcami Kocurice, Trebatice, Borovce som videl letieť niečo ako disk alebo guľu svetlosivej farby smerom na juh. Letelo to asi 20 sekúnd od môjho spozorovania pokým to zničoho-nič zmizlo.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

UFO

(Andrej, 12. 5. 2013 10:01)

Mimozemšťania skutočne existujú. A súvisia spolu aj s našim vznikom. Teda že ľudstvo vytvorili geneticky. Ale sú mimozemšťania iného druhu a menej vyspelý ako tí čo nás vytvorily, a oni môžu stáť za pokusmy na ľudoch.

Re: UFO

(vierona, 31. 1. 2016 10:53)

Je pravdou a je dokazane ze fasisti sa zaoberali mystikou a chcely najst cestu k mimozemstanom-citala som ze v niektorom state objavili vodu z ktorej sa da vy robit plazma -Nasla sa skrinka ktora obsahovala nejake znaky - vyrobili aj lietajuce "Taniere "uz 1930 roku sa tym zaoberali-musela by som pohladat kontak nalink ale skusim to-Preco ma anglicka kralovna pod tronom mramor z Faraonovho tronu ?

Ahojte.

(Matej, 8. 10. 2013 14:30)

Zdravim ak mozem dodat len tolko ze film 4druh je pravda ale aj nepravda bolo tam vela veci zmenenych treba si o tom pozriet troska viac v klude aj na nete najdete tam toho dost ale o to ani nejde podstatna vec je ze Mimo.civilizacie podla mna urcite su a existuju a nasvtevuju nasu Zem a mozno su aj medzi nami a ani o tom nevieme kazdopadne moj osobny nazor je ze keby chceli naozaj ublizit nam ludom vo velkom pocte uz by sa to stalo pozoruju nas a mozno sa chcu do buducna len spoznavat byt priatelmi a podobne....dufajme to. Pekny den

Re: Ahojte.

(vierona, 31. 1. 2016 10:47)

ale ved sa to stalo sami sa mozete presvedcit kam nas neoconi vedu
Rok 2016 a prognozy ktore sa stanu v kratkom case ...

Štvrtý druh

(Emily, 13. 8. 2012 14:01)

Veľmi zaujímavé prípady súvisiace s UFO a únosmi ľudí súvisia s Aliaškou. Je o tom aj veľmi dobrý film, volá sa Štvrtý druh a sú v ňom použité reálne zábery natočené psychologičkou. Stojí to za pozretie....týždeň som nespala